AS "INGRID D"

Kopš uzņēmuma dibināšanas galvenie darbības virzieni ir kokapstrāde un meža, dārza un elektroinstrumentu, nu jau arī mājsaimniecības preču tirdzniecība.
INGRID D. AS dibināta 1994. gada 10. februārī. Uzņēmuma juridiskā adrese un ražošanas bāze atrodas „Ielejās”, Laidzes pagastā, nepilnus 8km no skaistās deviņu pakalnu pilsētas, Talsiem.
Uzņēmums ir lielākie koka kātu ražotāji Baltijā. INGRID D. AS produkciju pazīst gandrīz visās Eiropas valstīs. Kopš dibināšanas uzņēmumā ir attīstīta galdniecība, kur kvalificēti un pieredzējuši meistari izgatavo kvalitatīvus galdniecības izstrādājumus pēc klienta pasūtījuma. Uzņēmuma zāģētavā piedāvājam dažāda veida kokmateriālus terases dēļus, dažādas līstes grīdas un apdares dēļus.
Veikalos „Meža dārzs” Talsos, Jaunā ielā 29 un Dundagā, Talsu ielā 8, uzņēmums saviem uzticīgajiem klientiem piedāvā pasaules vadošo zīmolu Husqvarna, Jonsered, Mc CULLOCH, Stiga, STIHL, VKING, FISKARS  motorzāģus, dārza tehniku, profesionālus elektro rokas instrumentus un dažādas mājsaimniecības preces. Visām produkcijas grupām tiek nodrošināta izgatavotāja – rūpnīcas ekspluatācijas garantija. Profesionālie servisa meistari veic garantijas un pēc garantijas remontus, izmantojot oriģinālās rezerves daļas.

 

INGRID D. AS ir LKUEA (Latvijas kokapstrādātāju un eksportētāju asociācijas) biedrs kopš 1994.gada.
INGRID D. AS ir FSC® (The Forest Stewardship Council®) sertifikāts kopš 2008.gada 1.novembra. FSC koksnes piegādes ķēdes sertifikācija apliecina, ka produkta ražošanā tiek izmantota koksne no atbildīgi apsaimniekotiem mežiem, kontrolētiem avotiem un tiem ir zināma izcelsme (NC-COC-013340, FSC®C023334). Šis materiāls ir izsekojams visos ražošanas un tirdzniecības procesos – no meža apsaimniekotāja līdz gala patērētājam. FSC mežu apsaimniekošanas un FSC piegādes ķēdes sertifikātu šodien atzīst patērētāji visā pasaulē. FSC sertificēta produkcija ir pieejama pēc pieprasījuma.