SIA “Loza un Loza”

Darba aizsardzības kompetentā institūcija, instruktāžas, attālinātas videoinstruktāžas, indikātīvie mērījumi, darba aizsardzības audits, pilna servisa ugunsdrošības pakalpojumus. Kā arī piedāvā grafiskā dizaina maketu izstrādi drukai, sociālajiem tīkliem u.tml.

Uzņēmumam nokārtots Bureau Veritas sertifikāts par Kvalitātes pārvaldības standarta ISO 9001 ieviešanu; LR Labklājības ministrijas lēmums, ar kuru SIA „Loza un Loza” ir tiesīga sniegt darba aizsardzības ārpakalpojumus darba aizsardzībā; Kompetents darba aizsardzības speciālists ar augstāko izglītību un obligāto sertifikātu; Sertificēta arodveselības un arodslimību ārste darba vides risku papildus izvērtēšanai; Ugunsdrošības speciālists; Pieredzējis jurists ar 10 gadu specializāciju administratīvajās tiesībās, t.sk. tiesvedībā; Civiltiesiskā apdrošināšana 100 000 EUR apmērā par katru mūsu darbinieku;

​Birojs atrodas Talsos, Skolas ielā 6, kā arī piedāvā pakalpojumus uz vietas pie klienta. 

 

Uzņēmums lepojas, ka pastāvīgo klientu lokā pārstāvētas pilnībā visas nozares uzņēmumi, kuriem ir no 2 darbiniekiem līdz 300 darbiniekiem.
Galvenokārt klienti atrodas visā Kurzemē, bet ir arī Valmierā, Limbažos, Krustpilī.
SIA "Loza un Loza" ir bijuši LIAA Talsu biznesa inkubatora dalībnieks.
Uzņēmuma tehniskais inventārs: sertificētas un kalibrētas mēriekārtas: darba vides trokšņa, apgaismojuma, mikroklimata, gaisa plūsmas mērījumiem, kā arī augstākās klases sertificēta termokamera.