SIA "Talce"

SIA “Talce” ir ceļu būvniecības uzņēmumu grupas “SC Grupa” un starptautiska uzņēmuma “Eurovia” sastāvā. Mūsu nodarbošanās ir ceļu būvniecība – ceļi, laukumi, ielas, tilti, lidlauki, trotuāri, veloceliņi un citi objekti; minerālo materiālu un asfalta ražošana, akreditēta ceļu būvmateriālu testēšanas laboratorija. SIA “Talce” nodarbina 120-140 Talsu novada iedzīvotājus, 6 sertificētus būvniecības inženierus, 20 būvniecības speciālistus, 60 profesionālus tehniku vadītājus, laboratorijas speciālistus, materiālu ražotājus, vadības un administratīvos darbiniekus. Mūsu tehniskie resursi - mūsdienīga un vides aizsardzības prasībām atbilstoša asfaltbetona ražotne, stacionārās un mobilās minerālo materiālu ražošanas iekārtas, asfalta ieklāšanas tehnika, zemes darbu tehnika, mūsdienīgs mērniecības aprīkojums un laboratorija ļauj mums būvēt augstas sarežģītības būves.
Mūsu vēlme – ar starptautiska uzņēmuma un SC Grupas iespējām, veidot un attīstīt ilgtermiņa komandu Talsu novadā ar spēju būvēt jebkuras sarežģītības infrastruktūras būves.

 

Lielākie klienti: VAS Latvijas valsts ceļi; AS Latvijas valsts meži; Talsu, Kuldīgas, Saldus, Ērgļu, Preiļu u.c. pašvaldības.
2011.gadā esam ieguvuši Autoceļu avīzes balvu, kā gada labākais objekts. (a/c P124 Ventspils-Kolka).
Uzņēmumam ir starptautiska būvniecības pieredze Polijā, Lietuvā.