SIA “Ziemeļkurzemes

 

reģionālā slimnīca”

Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca ir daudzprofilu slimnīca, kas nodrošina augsti kvalitatīvus stacionāros un ambulatoros medicīniskos pakalpojumus Ventspils pilsētas, Talsu, Rojas, Mērsraga, Mērsraga novadu iedzīvotājiem.

 2010.gadā apvienojoties PSIA “Ventspils slimnīca” ar AS “Talsu slimnīca” tika izveidota SIA "Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca".

 Slimnīcā diennakts stacionārā vidēji gadā tiek ārstēti vairāk kā 9 tūkstoši pacienti, no kuriem 14 % stacionāro veselības aprūpi saņem Talsu filiālē, bet ambulatoro medicīnisko veselības aprūpi vidēji gadā saņem vairāk nekā 90 tūkstoši pacientu, no kuriem vairāk kā 26 tūkstoši pacienti ambulatoro medicīnisko palīdzību saņem Talsu filiālē.

Slimnīcu infrastruktūra ir veidota pacientiem draudzīga - aprīkota ar uzbrauktuvēm, platām durvīm, ir plaši lifti, kuros informācija ir norādīta redzes invalīdiem košās krāsās, slimnīcas nodaļās ir tualetes cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

 

Uzņēmums var lepoties :
2014.gadā Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Talsu filiāles ēka ieguva 3.vietu konkursā "Latvijas Būvniecības gada balva 2014";
2015. gadā kļuva par Valsts vides dienesta “Zaļās izcilības balvas” laureātu.  Balva tiek piešķirta uzņēmumiem par visaugstākajā līmenī ievērotām vides aizsardzības normatīvo aktu prasībām, kā arī pašiniciatīvu, ikdienā veicot savas darbības ietekmes uz vidi mazināšanu;
2016.gadā ieguvusi “Gada balva medicīnā 2015” nominācijā “GADA SLIMNĪCA”.