TKK aktualitātes

  Seminārs "DZĪVES LĪDZVARS, PERSONĪGĀ IZAUGSME"

  26.novembrī aicinām uz pēdējo TKK rīkoto semināru "DZĪVES LĪDZVARS, PERSONĪGĀ IZAUGSME", semināru vadīs neirolingvistiskās programmēšanas konsultante, resursu koučs, biznesa trenere- BAIBA GARANCE

  Medijpratība

  22.oktobrī aicinām uz TKK rīkotu semināru "MEDIJPRATĪBA, KRITISKĀ DOMĀŠANA, TĒLA VEIDOŠANA DIGITĀLAJĀ VIDĒ UN PADOMI DARBAM AR MEDIJIEM"

  Info diena Dundagā 29.09.2021.

  Talsu Komersantu Klubs sadarbībā ar Talsu novada pašvaldību un uzņēmējdarbības atbalstītājiem Talsu novadā organizē “Uzņemējdarbības atbalsta informatīvo dienu”

   

  Neformālās ekspertu un uzņēmēju brokastis: digitālais potenciāls biznesa attīstībai

  📲 Lai veicinātu mazo un vidējo uzņēmēju attīstību, sniedzot aktuālo informāciju par digitālajiem finanšu rīkiem, to praktisko pielietojumu un pieejamajiem resursiem, šoruden banka Citadele sadarbībā ar LIAA Biznesa inkubatoriem un citiem reģionālajiem partneriem klātienē organizē “Neformālās ekspertu un uzņēmēju brokastis: digitālais potenciāls biznesa attīstībai”.

  Seminārs "SASKARSMES KULTŪRA"

  23.septembrī aicinām uz TKK rīkotu semināru "SASKARSMES KULTŪRA", semināru vadīs komunikācijas un lietišķās etiķetes eksperte - Aija Strautmane

  Brokastis ar deputātiem

  27.augustā notika Talsu Komersantu Kluba (TKK) organizētā TKK biedru un Talsu novada domes deputātu tikšanās.
  Tikšanās laikā TKK iepazīstināja deputātus ar organizācijas darbību un redzējumu par Talsu novada attīstību, savukārt domes vadība un komiteju vadītāji prezentēja redzējumu par novada attīstību.
  TKK saredz, ka kopēja komunikācija, diskusijas un savstarpēja izpratne ir labs veids kā veicināt uzņēmēju iesaistīšanos pilsoniskās līdzdalības nodrošināšanā Talsu novadā.

  TKK apmaiņas brauciens Kuldīgā

  19.augustā Talsu Komersantu Kluba pārstāvji devās pieredzes apmaiņas braucienā uz Kuldīgu.
  Diena Kuldīgā iesākās ar tikšanos Kuldīgas novada pašvaldībā, kuras laikā tikšanās dalībnieki apmainījās pieredzēm par pašvaldības un uzņēmēju atbalsta un sadarbības iespējām.
  Kuldīgas sporta skolas pārstāvji iepazīstināja ar Kuldīgas peldbaseinu un tā ekspluatācijas pieredzi.

  TKK, TNP un TND tikšanās

  2021.gada 14.jūlijā, notika Talsu Komersantu Kluba, Talsu novada pašvaldības un Talsu domes vadības tikšanās.

  Vīrietis un sieviete, bizness, politika

  Pieteikuma anketa semināram
  •  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.