TKK aktualitātes

  Talsu Komersantu Klubs atzīmē 16 gadu jubileju

  ?Nav labāka iemesla kopā sanākšanai kā svētki, tāpēc 17. decembrī krāšņi un ar vērienu atzīmējām biedrības 16 gadu jubileju!

  Līdzdarbojamies "Junior Achevement Latvia" uzņēmumu vērtēšanā

  ?Iedvesmojošā kompānijā pavadīta pēcpusdiena! 11. novembrī Talsu Komersantu Klubs atkārtoti apmeklēja Talsu Valsts ģimnāziju, šoreiz piedaloties Junior Achievement Latvia skolēnu mācību uzņēmumu tirdziņā "Cits bazārs".

  Uzsākam sadarbību ar Talsu Valsts ģimnāzijas "Uzņēmējdarbības skolu"

  ?Veiksmīgs uzņēmējs ne vienmēr ir teicamnieks skolas solā. Svarīgi būt neatlaidīgam, enerģiskam un ar plašu redzesloku, kā arī nebaidīties nokrist, lai pēc tam atkal pieceltos. Šīs un citas atziņas Talsu Valsts ģimnāzijas jaunieši guva, tiekoties ar desmit Talsu Komersantu Kluba uzņēmējiem.

  TKK specbalva konkursā "Radi Talsu novadam" SIA "Edelworx"

  TKK ir liels pagodinājums ik gadu līdzdarboties Talsu novada pašvaldības rīkotajā konkursā "Radi Talsu novadam!".

  Saeimas deputātu kandidātu debates Talsos

  21. septembrī Talsos satikās 10 politisko spēku pārstāvji vienuviet. Kā lauku teritorijām izaugsmē neatpalikt no lielpilsētām? Kādus risinājumus politiķi piedāvā energokrīzes apstākļos? Kā pensionāram izdzīvot pēc rēķinu nomaksas? Kā attīstīt mazās ostas? Kā sekmēt sabiedriskā transporta pakalpojuma pieejamību?
  Satiec Saeimas deputātu kandidātus Talsos

  Satiec Saeimas deputātu kandidātus Talsos

  Talsu novada uzņēmēju biedrība “Talsu Komersantu Klubs” sadarbībā ar producentu grupu SIA “TV9 Pakalni” 21. septembrī rīko priekšvēlēšanu diskusiju ar Kurzemes vēlēšanu apgabala sarakstu līderiem.
  I. Kreituse: neatdodiet savu balsi kaimiņam

  I. Kreituse: neatdodiet savu balsi kaimiņam

  Ikviens Latvijas pilsonis vēlēšanu dienā ir atbildīgs - ar šiem vēsturnieces Ilgas Kreituses vārdiem iesākās saturīga un vērtīgām atziņām bagāta pēcpusdiena Talsos. 24. jūlijā Talsu Komersantu klubs aicināja ikvienu interesentu uz tikšanos ar Kreituses kundzi, lai kopīgi rastu atbildes uz vienmēr aktuāliem jautājumiem: kāpēc jāpiedalās vēlēšanās? Kā izvērtēt, kam atdot savu balsi?

  Uzņēmējdarbības atbalsta informatīvā diena Kaltenē

  Piektdien, 17.jūnijā Rojas Zvejniecības muzeja filiālē Kaltenes klubs notika Talsu Komersantu Kluba organizētā uzņēmējdarbības atbalsta informatīvā diena, kurā piedalījās LR Ekonomikas ministre Ilze Indriksone. Ministrijas pārstāvji klātesošos iepazīstināja ar gaidāmajiem atbalsta pasākumiem uzņēmējdarbībai. Paldies Talsu novads par telpu nodrošinājumu, Kaltenes Klubs darbiniecēm par viesmīlību un visiem klātesošajiem par ieinteresētību.

  Uzņēmējdarbības atbalsta informatīvā diena 17.06.2022.

  Uzņēmējdarbības atbalsta informatīvā diena
  17.06.2022. 14:00